Vitajte v našom obchode.
Prihlásenie
|
Registrácia
Podľa ceny
 €
 €

Monster High 

Bábiky príšerky Monster High sú jedinečné postavičky, ktoré majú svoju charizmu a šarm. Príšerky Monster High chodia do školy, ktorá sa zdá byť na prvý pohľad úplne obyčajná, nie je to však tak. Priatelia - bábiky Monster High sa v škole snažia prekonať rôzne výzvy, snažia sa byť dobrými študentmi a navzájom si pomáhať. Spoločne sa zabávajú na pyžamovej párty či na zázračnom ostrove, kde si vymieňajú svoje skúsenosti. Príšerky bábiky Monster High sú vždy sami sebou a každá postavička je zároveň unikátna svojimi vlastnosťami. Šialenstvo zvané Monster High určite zavíta i do detských izieb vašich školáčok a bábiky Monster High sa stanú ich vzorom.
Zobraziť podľa:  
Zobraziť ako:  
Na stranu:

Hľadáte kvalitné hračky pre svoje deti? U nás ste na správnom mieste! Bábiky.sk vám prinášajú najpopulárnejšie hračky pre dievčatá všetkých vekových kategórií.

Či už je snom vášho dievčatka legendárna bábika Barbie s množstvom doplnkov, alebo by ho viac potešila realistická bábika Chou Chou, u nás ich kúpite bez otravného tlačenia sa v kamennom obchode. Mladším dievčatám určite urobíte radosť veselými zvieratkami Littlest Pet Shop alebo nezbednými škrečkami Zhu Zhu Pets, staršie slečny viac poteší stavebnica Lego. Dlhé hodiny zábavy s kamarátmi vašim deťom zaručia naše spoločenské hry a ich inteligenciu preveria viac či menej náročné logické hry, ktoré tiež nechýbajú v našej ponuke.